18 januari 2025

Firmware-update voor ICOM IC-7610 versie 1.40

ICOM heeft een firmware-update uitgebracht voor de IC-7610. Deze nieuwe firmware versie 1.40, voegt functies toe voor de koppeling met de  IC-PW2 (linear amplifier) en bevat ondersteuning voor de Digital Pre-Distortion (DPD) functie. Het is de eerste firmware-update voor dit model sinds versie 1.30, die op 23 april 2021 werd uitgebracht.

Belangrijkste veranderingen ten opzichte van versie 1.30:

DPD-functie toegevoegd: Ondersteuning toegevoegd voor de Digital Pre-Distortion (DPD) functie. Let op: voor het gebruik van de DPD-functie is voorafgaande afstemming vereist.

Toevoeging van functies voor koppeling met IC-PW2: De firmware-update ondersteunt nu de koppeling met de IC-PW2 en voegt functies toe voor de samenwerking met deze apparatuur. Specifiek is er ondersteuning toegevoegd voor de gedwongen tunerwerking bij de koppeling met de IC-PW2, evenals ondersteuning voor de transmissie-interlockbesturing.

Verbetering van de gedwongen volledige reset: Als het niet mogelijk is om een volledige reset uit te voeren vanaf het resetmenu, is er nu een verbeterde methode toegevoegd. Door de [CLEAR] en [V/M] toetsen ingedrukt te houden en tegelijkertijd de [POWER] toets in te schakelen, kan nu een gedwongen volledige reset worden uitgevoerd. Ook kan deze reset worden afgedwongen door in plaats van de [POWER] toets, een externe voeding aan te sluiten.

Overige kleine wijzigingen: Naast de bovengenoemde wijzigingen zijn er ook enkele andere kleine aanpassingen doorgevoerd in de firmware, ter verbetering van de algehele prestaties en functionaliteit van de IC-7610.

Downloaden kan op de site van ICOM japan.

Meest bekeken deze week

Maak verbinding met PA25MC op 23 januari 2025!

Op donderdag 23 januari 2025 tussen 12:00 en 21:00...

Een kijkje bij de grootste radiotelescoop ter wereld

Een interessant filmpje van het platform Weet je Dat...

Geen radiomarkt `t Harde in 2025

De Elektronica Vlooienmarkt 't Harde, jarenlang een vast evenement...

Ontdek de nieuwe PC7MM Memory Manager Tool

PC7MM heeft, voortvloeiend uit zijn eigen behoefte, een handige...

QRZ WinterAward “12 Days of QRZ (2024)” is terug

Net als in voorgaande jaren heeft QRZ de populaire...


websdr Nederland

Related Articles

Popular Categories